Top Comedy Movie List by Shelley

Top Comedy

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Hangover 3.0/4 3.0/4
2. Bridesmaids (2011) 3.0/4 2.9/4
3. 50/50 4.0/4 3.1/4
4. Midnight in Paris (2011) 3.0/4 3.0/4
5. 27 Dresses 3.0/4 2.5/4
6. Little Miss Sunshine 3.0/4 3.1/4
7. Sabrina (1995) 3.5/4 2.5/4
8. Monty Python and the Holy Grail 2.5/4 3.2/4
9. Love Actually 4.0/4 2.9/4
10. Bad Words 2.5/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name