Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Juice | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Boyz n the Hood | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Blow | N/A | 2.9/4 | |
| 4. | V for Vendetta | N/A | 3.0/4 | |
| 5. | Big Money Hustlas | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Big Money Rustlas | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 7. | Alpha Dog | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 8. | Kung Fu Panda | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 9. | Public Enemies | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 10. | Ninja Assassin | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 11. | Death Race | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 12. | Grown Ups | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 13. | Sleepy Hollow | 4.0/4 | 2.8/4 |



