Worst Action Movie List by OracleElizabeth

Worst Action

# Movie Title Rating Overall Add
1. AVPR: Aliens vs Predator - Requiem 0.5/4 1.7/4
2. Batman & Robin 1.0/4 1.3/4
3. Battle Royale II ( Batoru rowaiaru II: Chinkonka ) 1.5/4 1.6/4
4. Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000 0.5/4 0.9/4
5. BloodRayne 1.0/4 1.4/4
6. Cats & Dogs 1.5/4 1.8/4
7. Death Race 2 1.0/4 2.3/4
8. Godzilla (1998) 1.5/4 1.9/4
9. Gone in 60 Seconds (1974) 1.5/4 1.7/4
10. The House of the Dead 0.5/4 0.9/4
11. I, Robot 1.5/4 2.7/4
12. Machete 1.5/4 2.6/4
13. Pet Sematary II 1.5/4 1.9/4
14. Screamers (1996) 1.5/4 2.5/4
15. Shaolin vs. Evil Dead 2: Ultimate Power 1.0/4 1.5/4
16. Small Soldiers 1.5/4 2.1/4
17. Spy Kids 3-D: Game Over 1.5/4 1.8/4
18. Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) 2.0/4 2.5/4
19. Toy Soldiers (1991) 1.5/4 2.6/4
20. Wild Wild West 1.0/4 1.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name