Top Movie List by Cheryl

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Lion King (1994) 4.0/4 3.3/4
2. Toy Story 4.0/4 3.3/4
3. Finding Nemo 4.0/4 3.2/4
4. Toy Story 3 4.0/4 3.3/4
5. Kung Fu Panda 4.0/4 3.0/4
6. Ice Age 4.0/4 2.9/4
7. Tangled (2010) 4.0/4 3.1/4
8. A Bug's Life 4.0/4 2.9/4
9. Mulan (1998) 4.0/4 2.9/4
10. The Emperor's New Groove 3.5/4 2.8/4
11. The Princess and the Frog 4.0/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name