Top 10 Movies of 2010 by Gounter

Top 10 Movies of 2010

# Movie Title Rating Overall Add
1. Inception 4.0/4 3.3/4
2. Hot Tub Time Machine 3.5/4 2.6/4
3. She's Out of My League 3.5/4 2.4/4
4. The Town (2010) 3.0/4 3.0/4
5. The Social Network 3.5/4 3.0/4
6. Shutter Island 3.0/4 3.1/4
7. Kick-Ass 3.0/4 3.0/4
8. Girl with the Dragon Tattoo, The ( Män som hatar kvinnor ) 2.5/4 3.1/4
9. Machete 2.5/4 2.6/4
10. The Other Guys 2.5/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name