Top Action Movie List by tctahoe

Top Action

# Movie Title Rating Overall Add
1. Die Hard 4.0/4 3.3/4
2. The Killer Elite (1975) 3.5/4 2.6/4
3. Kill Bill: Volume 1 4.0/4 3.0/4
4. Dirty Harry 4.0/4 3.1/4
5. 3000 Miles to Graceland 2.5/4 2.0/4
6. Ronin 3.5/4 2.7/4
7. Lethal Weapon 4.0/4 3.0/4
8. Taken (2009) 4.0/4 3.0/4
9. Enter the Dragon 3.5/4 3.1/4
10. The Challenge (1982) 4.0/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name