Action Babes In The Movies
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Matrix | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 2. | Kill Bill: Volume 1 | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | The Medallion | 3.0/4 | 2.0/4 | |
| 4. | Underworld (2003) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Bulletproof Monk | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 6. | Daredevil | 3.5/4 | 2.2/4 | |
| 7. | Iron Man 2 | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 8. | Doomsday | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 9. | Ultraviolet | 2.5/4 | 1.7/4 | |
| 10. | Resident Evil (2002) | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 11. | Catwoman | 3.0/4 | 1.2/4 | |
| 12. | G.I. Joe: The Rise of Cobra | 2.5/4 | 2.2/4 |



