Worst All Time
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Avatar | 0.5/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Titanic (1997) | 0.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | The Spirit | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 4. | The Horse Whisperer | 1.5/4 | 2.5/4 | |
| 5. | The Sound of Music | 2.0/4 | 3.1/4 | |
| 6. | Who's Your Daddy? | 0.5/4 | 1.6/4 | |
| 7. | Basic Instinct 2 | 0.5/4 | 1.6/4 | |
| 8. | Street Fighter (1994) | 1.0/4 | 1.7/4 | |
| 9. | Stop! Or My Mom Will Shoot | 1.0/4 | 1.3/4 | |
| 10. | Judge Dredd (1995) | 1.0/4 | 2.2/4 | |
| 11. | What Women Want (2000) | 1.5/4 | 2.3/4 | |
| 12. | Superbad | 1.5/4 | 2.9/4 | |
| 13. | Striptease | 1.5/4 | 1.7/4 | |
| 14. | The Quest (1996) | 1.5/4 | 1.9/4 | |
| 15. | Pink Flamingos | 1.5/4 | 2.3/4 | |
| 16. | Kindergarten Cop | 1.5/4 | 2.3/4 |



