Top Drama Movie List by Bri

Top Drama

# Movie Title Rating Overall Add
1. Doubt 4.0/4 3.1/4
2. Atonement (2007) 4.0/4 2.9/4
3. Lust, Caution 3.5/4 2.6/4
4. Philadelphia 3.5/4 3.0/4
5. Brokeback Mountain 3.0/4 2.9/4
6. Never Let Me Go (2010) 2.5/4 2.9/4
7. Memoirs of a Geisha 3.5/4 2.8/4
8. The Reader 3.5/4 2.9/4
9. Revolutionary Road 3.5/4 2.8/4
10. The Accused (1988) 3.0/4 3.0/4
11. The Social Network 4.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name