Top Movie List by FZero

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Memento 4.0/4 3.2/4
2. Contact (1997) 4.0/4 2.7/4
3. The Shawshank Redemption 4.0/4 3.5/4
4. Before Sunset 4.0/4 3.0/4
5. Requiem for a Dream 4.0/4 3.1/4
6. The Matrix 4.0/4 3.2/4
7. Ghost World 4.0/4 2.9/4
8. Gattaca 4.0/4 2.9/4
9. Terminator 2: Judgement Day 4.0/4 3.2/4
10. Commando (1985) 4.0/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name