Worst All Time
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | High School Musical 2 | 1.5/4 | 1.9/4 | |
| 2. | High School Musical 3: Senior Year | 1.0/4 | 1.8/4 | |
| 3. | Air Buddies | 1.0/4 | 2.4/4 | |
| 4. | Legally Blondes | 1.0/4 | 1.5/4 | |
| 5. | Twilight (2008) | 1.5/4 | 2.2/4 | |
| 6. | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest | 1.0/4 | 2.8/4 | |
| 7. | Pirates of the Caribbean: At Worlds End | 1.0/4 | 2.7/4 | |
| 8. | Transformers: Revenge of the Fallen | 1.5/4 | 2.2/4 | |
| 9. | Monsters, Inc. | 1.0/4 | 3.2/4 | |
| 10. | Finding Nemo | 1.0/4 | 3.2/4 | |
| 11. | G-Force | 1.0/4 | 1.8/4 |



