Garbage Bin!
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Kangaroo Jack | 0.5/4 | 1.4/4 | |
| 2. | 8 Mile | 1.0/4 | 2.6/4 | |
| 3. | Addams Family Values | 1.0/4 | 2.5/4 | |
| 4. | The Avengers (1998) | 1.0/4 | 1.6/4 | |
| 5. | Babe (1995) | 1.0/4 | 2.7/4 | |
| 6. | Batman & Robin | 1.0/4 | 1.3/4 | |
| 7. | Coyote Ugly | 1.0/4 | 2.1/4 | |
| 8. | Doom | 1.0/4 | 1.8/4 | |
| 9. | Ella Enchanted | 1.0/4 | 2.3/4 | |
| 10. | Flintstones in Viva Rock Vegas | 1.0/4 | 1.6/4 | |
| 11. | The Flintstones | 1.0/4 | 1.9/4 | |
| 12. | Four Christmases | 1.0/4 | 2.3/4 | |
| 13. | Freddy Got Fingered | 1.0/4 | 1.5/4 | |
| 14. | Friday | 1.0/4 | 3.0/4 | |
| 15. | Get Smart | 1.0/4 | 2.5/4 | |
| 16. | The Grudge 2 | 1.0/4 | 1.9/4 | |
| 17. | The Grudge (2004) | 1.0/4 | 2.2/4 | |
| 18. | Hitch | 1.0/4 | 2.5/4 | |
| 19. | Honey, I Blew Up the Kid | 1.0/4 | 1.9/4 | |
| 20. | Hostel | 1.0/4 | 2.3/4 | |
| 21. | The Hot Chick | 1.0/4 | 1.8/4 | |
| 22. | House of Wax (2005) | 1.0/4 | 1.9/4 | |
| 23. | The Hurricane (1999) | 1.5/4 | 2.9/4 | |
| 24. | Jackass: The Movie | 1.0/4 | 2.3/4 | |
| 25. | Jeepers Creepers (2001) | 1.0/4 | 2.2/4 | |
| 26. | Jeepers Creepers II | 1.0/4 | 1.9/4 | |
| 27. | The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor | 1.0/4 | 2.0/4 | |
| 28. | Mortal Kombat (1995) | 1.0/4 | 2.3/4 | |
| 29. | Mean Girls (2004) | 1.0/4 | 2.7/4 | |
| 30. | The Mask (1994) | 1.0/4 | 2.4/4 | |
| 31. | Lost Boys: The Tribe | 1.0/4 | 1.9/4 | |
| 32. | Look Who's Talking Now | 1.0/4 | 1.7/4 |
Recent Comments
SIngli6 - wrote on 06/25/11 at 05:56 AM CT
Garbage Bin! comment
I thought 'Addams Family Values' was hysterically funny.




