Top Films of 1958 by Neobowler

Top Films of 1958

# Movie Title Rating Overall Add
1. Vertigo (1958) 3.0/4 3.2/4
2. Ivan the Terrible, Part II ( Ivan Groznyy II: Boyarsky zagovor ) 2.5/4 2.8/4
3. South Pacific 2.0/4 2.6/4
4. Gigi (1958) 2.0/4 2.6/4
5. The Cry Baby Killer 2.0/4 2.4/4
6. I Bury the Living 1.5/4 2.4/4
7. Unwed Mother 1.5/4 2.3/4
8. The Barbarian and the Geisha 0.5/4 1.8/4
9. Earth vs. the Spider 1.0/4 2.0/4
10. War of the Colossal Beast 0.5/4 1.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name