Best of Martin Scorsese
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Goodfellas | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Taxi Driver (1976) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Raging Bull | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | The Departed | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Gangs of New York (2002) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 6. | Bringing Out the Dead | 3.5/4 | 2.6/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Goodfellas | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Taxi Driver (1976) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Raging Bull | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | The Departed | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Gangs of New York (2002) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 6. | Bringing Out the Dead | 3.5/4 | 2.6/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |