Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Blues Brothers | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Blues Brothers 2000 | 4.0/4 | 1.6/4 | |
| 3. | Scarface (1983) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Smokey and the Bandit | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Vantage Point | 4.0/4 | 2.3/4 | |
| 6. | The Bourne Ultimatum | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 7. | Jay and Silent Bob Strike Back | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 8. | You Don't Mess with the Zohan | 3.5/4 | 1.8/4 | |
| 9. | Clerks II | 2.5/4 | 2.6/4 | |
| 10. | Clerks | 2.0/4 | 3.0/4 |



