Top Movie List by Kaileigh

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Donnie Darko 4.0/4 3.0/4
2. Seeking a Friend for the End of the World 3.5/4 2.6/4
3. The Perks of Being a Wallflower 3.5/4 3.2/4
4. Big Fish (2003) 3.0/4 3.0/4
5. Igby Goes Down 3.0/4 2.6/4
6. The Man from Earth 3.0/4 2.8/4
7. Little Miss Sunshine 3.0/4 3.1/4
8. The Hunger Games 3.5/4 2.9/4
9. Star Trek Into Darkness 3.5/4 3.0/4
10. Ghost World 3.0/4 2.9/4
11. The Day After Tomorrow 3.5/4 2.6/4
12. Moonrise Kingdom 3.0/4 3.2/4
13. Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith N/A 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name