Top Movie List by Karen

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. 12 Rounds 4.0/4 2.2/4
2. Warm Bodies 4.0/4 2.8/4
3. Resident Evil: Apocalypse 4.0/4 2.5/4
4. Resident Evil (2002) 4.0/4 2.7/4
5. Resident Evil: Extinction 4.0/4 2.6/4
6. Resident Evil: Retribution 4.0/4 2.3/4
7. Resident Evil: Afterlife 4.0/4 2.5/4
8. See No Evil 4.0/4 1.9/4
9. Legion (2010) 4.0/4 2.3/4
10. Identity Thief 4.0/4 2.2/4
11. The Last Stand (2013) 4.0/4 2.5/4
12. Beautiful Creatures (2013) 2.0/4 2.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name