Top Musical
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Moulin Rouge (2001) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Chicago (2002) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | The Rocky Horror Picture Show | 2.5/4 | 2.8/4 | |
| 4. | The Sound of Music | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Labyrinth (1986) | 3.0/4 | 2.9/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Moulin Rouge (2001) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Chicago (2002) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | The Rocky Horror Picture Show | 2.5/4 | 2.8/4 | |
| 4. | The Sound of Music | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Labyrinth (1986) | 3.0/4 | 2.9/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |