Top Ten Films of 1983 by KingoftheCorn

Top Ten Films of 1983

# Movie Title Rating Overall Add
1. Fanny and Alexander 4.0/4 3.1/4
2. Mirror, The ( Zerkalo ) 4.0/4 3.1/4
3. Scarface (1983) 4.0/4 3.2/4
4. A Christmas Story (1983) 4.0/4 3.1/4
5. The Right Stuff 4.0/4 3.1/4
6. Star 80 4.0/4 2.6/4
7. The Grey Fox 4.0/4 2.8/4
8. Testament (1983) 4.0/4 3.0/4
9. Bad Boys (1983) 4.0/4 2.8/4
10. Risky Business (1983) 4.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name