Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 21 Jump Street | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | The Dictator | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 3. | The Inbetweeners Movie | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 4. | Abduction (2011) | 3.0/4 | 2.1/4 | |
| 5. | The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 | 4.0/4 | 2.4/4 | |
| 6. | The Hunger Games: Mockingjay Part 1 | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 7. | The Hunger Games: Mockingjay Part 2 | 4.0/4 | 2.4/4 | |
| 8. | The Hunger Games: Catching Fire | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 9. | The Hunger Games | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 10. | LOL (2012) | 3.0/4 | 2.0/4 | |
| 11. | Easy A | 3.5/4 | 2.9/4 |



