Favorite Vampire Films by MaceeRae

Favorite Vampire Films

# Movie Title Rating Overall Add
1. Vampires: Los Muertos 3.0/4 2.5/4
2. The Forsaken (2001) 3.0/4 2.1/4
3. Salem's Lot (1979) 3.0/4 2.7/4
4. Dracula (1931) 3.0/4 2.9/4
5. Dracula (1979) 3.0/4 2.7/4
6. The Night Flier 2.5/4 2.2/4
7. The Lost Boys 3.0/4 2.9/4
8. Fright Night (1985) 3.0/4 2.8/4
9. Near Dark 3.0/4 2.8/4
10. 30 Days of Night 3.0/4 2.6/4
11. Dracula (1992) 3.0/4 2.9/4
12. Nosferatu the Vampire ( Nosferatu, eine Symphonie des Grauens ) 3.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name