Top Action Movie List by edeslajos

Top Action

# Movie Title Rating Overall Add
1. Die Hard 4.0/4 3.3/4
2. The Terminator 4.0/4 3.1/4
3. Sin City 3.5/4 3.0/4
4. The French Connection 4.0/4 3.1/4
5. Dirty Harry 3.5/4 3.1/4
6. The Dirty Dozen 3.5/4 3.1/4
7. The Fifth Element 3.5/4 2.9/4
8. Desperado (1995) 3.5/4 2.8/4
9. Goldeneye 3.5/4 2.8/4
10. Midnight Run 3.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name