Worst Sci-Fi
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Manos: The Hands of Fate | 1.0/4 | 0.7/4 | |
| 2. | Alone in the Dark (2005) | 1.0/4 | 1.0/4 | |
| 3. | Plan 9 from Outer Space | 1.0/4 | 1.8/4 | |
| 4. | Hobgoblins | 1.0/4 | 1.2/4 | |
| 5. | All Monster's Attack aka Godzilla's Revenge ( Gojira-Minira-Gabara: Oru kaijû daishingeki ) | 1.0/4 | 1.7/4 | |
| 6. | Tremors 3: Back to Perfection | 1.0/4 | 1.8/4 | |
| 7. | Species: The Awakening | 1.0/4 | 1.9/4 | |
| 8. | AVPR: Aliens vs Predator - Requiem | 1.0/4 | 1.7/4 | |
| 9. | Jason X | 1.0/4 | 1.7/4 | |
| 10. | Battle for the Planet of the Apes | 1.0/4 | 2.0/4 |



