Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Subspecies | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 2. | Bloodstone: Subspecies II | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Bloodlust: Subspecies III | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Subspecies 4: Bloodstorm | 1.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Wind Chill | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 6. | Fido | 3.5/4 | 2.6/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Subspecies | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 2. | Bloodstone: Subspecies II | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Bloodlust: Subspecies III | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Subspecies 4: Bloodstorm | 1.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Wind Chill | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 6. | Fido | 3.5/4 | 2.6/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |