Movies I Want
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Cinderella Man | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 2. | The Transformers (2007) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Black Hawk Down | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Rescue Dawn | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | V for Vendetta | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 6. | Anger Management | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 7. | The Illusionist (2006) | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 8. | Invincible (2006) | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 9. | Live Free or Die Hard | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 10. | Good Will Hunting | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 11. | I Now Pronounce You Chuck & Larry | 2.5/4 | 2.2/4 | |
| 12. | Minority Report | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 13. | Inside Man (2006) | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 14. | Seabiscuit | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 15. | The Pursuit of Happyness | 3.0/4 | 3.0/4 |



