Favorite 2007 by MattWill

Favorite 2007

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Bourne Ultimatum 3.5/4 3.2/4
2. Michael Clayton 4.0/4 2.9/4
3. I Am Legend 4.0/4 2.8/4
4. The Simpsons Movie 4.0/4 2.7/4
5. Before the Devil Knows You're Dead 4.0/4 2.9/4
6. The Great Debaters 4.0/4 2.9/4
7. Charlie Wilson's War 4.0/4 2.7/4
8. Hairspray (2007) 4.0/4 2.6/4
9. The Bucket List 4.0/4 2.7/4
10. August Rush 4.0/4 2.7/4
11. Lions for Lambs 4.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name