1995 by Darkat

1995

# Movie Title Rating Overall Add
1. Braveheart (1995) 3.5/4 3.2/4
2. Se7en 3.0/4 3.3/4
3. Babe (1995) 3.0/4 2.7/4
4. Balto 2.5/4 2.8/4
5. Jumanji (1995) 2.5/4 2.6/4
6. Restoration (1995) 2.5/4 2.4/4
7. Before Sunrise 2.0/4 3.1/4
8. Just Cause 2.5/4 2.3/4
9. Bad Boys (1995) 2.0/4 2.6/4
10. Don Juan de Marco 2.0/4 2.4/4
11. Pocahontas 2.0/4 2.7/4
12. Nick of Time 2.0/4 2.6/4
13. Ace Ventura: When Nature Calls 2.0/4 2.2/4
14. Species 2.0/4 2.2/4
15. My Teacher's Wife 2.0/4 2.5/4
16. Aladdin and the King of Thieves 2.0/4 2.5/4
17. Desperado (1995) 1.5/4 2.8/4
18. Casper 1.5/4 2.4/4
19. The Brady Bunch Movie 1.5/4 2.1/4
20. Mighty Morphin Power Rangers: The Movie 0.5/4 1.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name