Taika Waititi Films
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Thor: Ragnarok | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Jojo Rabbit | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Hunt for the Wilderpeople | 2.5/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Boy (2010) | 2.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Eagle vs. Shark | 2.0/4 | 2.3/4 | |
| 6. | What We Do in the Shadows | 3.0/4 | 3.0/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Thor: Ragnarok | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Jojo Rabbit | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Hunt for the Wilderpeople | 2.5/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Boy (2010) | 2.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Eagle vs. Shark | 2.0/4 | 2.3/4 | |
| 6. | What We Do in the Shadows | 3.0/4 | 3.0/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |