Director's Chair #026: Rob Reiner by mdtinney

Director's Chair #026: Rob Reiner

# Movie Title Rating Overall Add
1. A Few Good Men 4.0/4 3.0/4
2. Misery 4.0/4 3.1/4
3. When Harry Met Sally... 4.0/4 2.9/4
4. The American President 4.0/4 2.7/4
5. The Princess Bride 3.5/4 3.2/4
6. Stand by Me 3.5/4 3.2/4
7. Ghosts of Mississippi 3.0/4 2.6/4
8. The Bucket List 2.5/4 2.7/4
9. Alex & Emma 2.0/4 2.1/4
10. This is Spinal Tap 3.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name