Musicians Who CAN'T Act. by Justice

Musicians Who CAN'T Act.

# Movie Title Rating Overall Add
1. Hannah Montana: The Movie 0.5/4 1.7/4
2. Bones (2001) 0.5/4 1.5/4
3. cantante, El 1.0/4 1.9/4
4. I Got the Hook-Up! 0.5/4 0.9/4
5. xXx: State of the Union 0.5/4 1.6/4
6. Exit Wounds 1.5/4 2.0/4
7. Taxi (2004) 0.5/4 1.7/4
8. Pure Country 1.5/4 2.3/4
9. Trespass (1992) 1.5/4 2.0/4
10. The Bodyguard (1992) 2.0/4 2.3/4

Recent Comments

Holas
Holas
Producer

Holas - wrote on 04/15/09 at 11:14 AM CT

Musicians Who CAN'T Act. comment

i got one, i got one. how about that Patrick Swayze moviewith all the trucks. Black Dog...it had Meatloaf and Randy Travis...both of whom sucked

Court J.
Court J.
Producer

Court J. - wrote on 04/15/09 at 05:42 AM CT

Musicians Who CAN'T Act. comment

I remember the days when Disney was about something. Now they are a money sucking teeny bopper machine. Also i don't think we will have to worry about Whitney making any more flicks unless they make a sequel to Blow!!

Court J.
Court J.
Producer

Court J. - wrote on 04/15/09 at 05:35 AM CT

Musicians Who CAN'T Act. comment

Haha! This is an awesome list!

Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name