Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Shawshank Redemption | 4.0/4 | 3.5/4 | |
| 2. | Fight Club | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | The Godfather | 4.0/4 | 3.5/4 | |
| 4. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 5. | Pulp Fiction | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 6. | Forrest Gump | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 7. | Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 8. | Lord of the Rings: The Return of the King | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 9. | The Matrix | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 10. | Inception | 3.5/4 | 3.3/4 |



