Top Horror
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Evil Dead (1983) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | The Texas Chainsaw Massacre (1974) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Dawn of the Dead (1979) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Alien | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Halloween (1978) | 4.0/4 | 3.2/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Evil Dead (1983) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | The Texas Chainsaw Massacre (1974) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Dawn of the Dead (1979) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Alien | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Halloween (1978) | 4.0/4 | 3.2/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |