My trips to the cinema 2004
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Peter Pan (2003) | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 2. | Good Boy! (2003) | 1.5/4 | 2.0/4 | |
| 3. | Cheaper by the Dozen (2003) | 1.5/4 | 2.3/4 | |
| 4. | Tooth | 0.5/4 | 1.9/4 | |
| 5. | The Whizzard of Ow | 2.5/4 | 2.3/4 | |
| 6. | Looney Tunes: Back in Action | 2.5/4 | 2.1/4 | |
| 7. | Agent Cody Banks 2: Destination London | 1.0/4 | 1.6/4 | |
| 8. | Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed | 2.0/4 | 1.9/4 | |
| 9. | The Cat in the Hat (2003) | 1.0/4 | 1.3/4 | |
| 10. | Shrek 2 | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 11. | Around the World in 80 Days (2004) | 2.0/4 | 2.1/4 | |
| 12. | Thunderbirds (2004) | 1.0/4 | 1.6/4 | |
| 13. | Two Brothers ( Deux frères ) | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 14. | Garfield (2004) | 2.0/4 | 2.0/4 | |
| 15. | Boundin' | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 16. | Toy Story | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 17. | Shark Tale | 1.5/4 | 2.3/4 | |
| 18. | Boo, Zino & the Snurks | 2.5/4 | 2.8/4 | |
| 19. | Raining Cats and Frogs ( prophétie des grenouilles, La ) | 2.5/4 | 2.8/4 | |
| 20. | Five Children and It | 2.5/4 | 2.5/4 | |
| 21. | Home on the Range (2004) | 2.0/4 | 2.1/4 | |
| 22. | The Incredibles | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 23. | The Polar Express | 2.5/4 | 2.7/4 |



