Top 10 of '15
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Mad Max: Fury Road | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | The Avengers: Age of Ultron | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Ex Machina | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Kingsman: The Secret Service | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Chappie | 3.0/4 | 2.5/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Mad Max: Fury Road | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | The Avengers: Age of Ultron | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Ex Machina | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Kingsman: The Secret Service | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Chappie | 3.0/4 | 2.5/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |