Fantasy Movies I've Seen
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Avengers: Infinity War | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Captain America: Civil War | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Let Me In | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Doctor Strange (2016) | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Thor: Ragnarok | 3.0/4 | 3.0/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Avengers: Infinity War | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Captain America: Civil War | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Let Me In | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Doctor Strange (2016) | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Thor: Ragnarok | 3.0/4 | 3.0/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |