Watched in 2017 by Leighann Paige

Watched in 2017

# Movie Title Rating Overall Add
1. Your Name. ( Kimi no na wa ) 3.5/4 3.3/4
2. Creep (2015) 3.5/4 2.9/4
3. The Babysitter (2017) 3.5/4 2.5/4
4. Residue (2017) 3.0/4 3.0/4
5. Adventures in Babysitting 3.0/4 2.6/4
6. 1922 3.0/4 2.7/4
7. Rent 3.0/4 2.7/4
8. The Sweet Life 3.0/4 3.0/4
9. From a House on Willow Street 2.5/4 2.8/4
10. Other Woman, The ( Love and Other Impossible Pursuits ) 2.0/4 2.3/4
11. Chloe 2.0/4 2.5/4
12. Demonic (2015) 2.0/4 1.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name