Most underrated Movies
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Inception | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | In Bruges | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 3. | What's Eating Gilbert Grape | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Flight (2012) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Django Unchained | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 6. | Pulp Fiction | 3.0/4 | 3.4/4 | |
| 7. | Magnolia | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 8. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 9. | 50/50 | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 10. | Death at a Funeral (2007) | 3.0/4 | 2.9/4 |
Recent Comments
memento_mori - wrote on 06/28/13 at 04:42 AM CT
Most underrated Movies comment
The Dark Knight is underrated?




