1980 by Su Zany

1980

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Shining (1980) 1.0/4 3.3/4
2. The Blues Brothers 4.0/4 3.1/4
3. Airplane! 4.0/4 3.0/4
4. Caddyshack 4.0/4 3.0/4
5. Mad Max 4.0/4 2.9/4
6. Coal Miner's Daughter 4.0/4 2.9/4
7. Nine to Five 4.0/4 2.8/4
8. Fame (1980) 4.0/4 2.7/4
9. Private Benjamin 0.5/4 2.6/4
10. Urban Cowboy 0.5/4 2.5/4
11. Seems Like Old Times 4.0/4 2.6/4
12. The Blue Lagoon (1980) 0.5/4 2.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name