Top Comedy Movie List by Bastardbrine

Top Comedy

# Movie Title Rating Overall Add
1. National Lampoon's Animal House 4.0/4 3.0/4
2. Bad Taste 4.0/4 2.6/4
3. Best in Show 4.0/4 2.9/4
4. The Big Lebowski 4.0/4 3.1/4
5. Blazing Saddles 4.0/4 3.1/4
6. The Blues Brothers 4.0/4 3.1/4
7. Caddyshack 4.0/4 3.0/4
8. Cheech and Chong's Up in Smoke 4.0/4 2.9/4
9. Nice Dreams 4.0/4 2.8/4
10. Coffee and Cigarettes 4.0/4 2.8/4
11. The Comedians of Comedy 4.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name