Top Sport Movie List by KC

Top Sport

# Movie Title Rating Overall Add
1. Any Given Sunday 4.0/4 2.7/4
2. The Damned United 3.5/4 2.7/4
3. Fever Pitch (1999) 3.0/4 2.6/4
4. Invincible (2006) 2.5/4 2.7/4
5. Coach Carter 3.5/4 2.7/4
6. We Are Marshall 3.0/4 2.6/4
7. Major League 2.0/4 2.8/4
8. Remember the Titans 4.0/4 3.1/4
9. Rocky (1976) 4.0/4 3.2/4
10. The Color of Money 4.0/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name