Top Comedy Movie List by JC

Top Comedy

# Movie Title Rating Overall Add
1. Money Talks (1997) 4.0/4 2.0/4
2. Liar Liar 4.0/4 2.6/4
3. Big Fat Liar 4.0/4 1.8/4
4. Addicted to Love 4.0/4 2.2/4
5. White Chicks 4.0/4 2.0/4
6. Just Friends (2005) 4.0/4 2.5/4
7. 10 Things I Hate About You 3.5/4 2.8/4
8. National Security 4.0/4 2.2/4
9. Shrek 4.0/4 3.1/4
10. Austin Powers in Goldmember 3.0/4 2.3/4
11. Babe (1995) N/A 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name