Movies I Want
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Raising Helen | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 2. | Casper | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 3. | Ladybugs | 3.0/4 | 1.7/4 | |
| 4. | First Kid | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 5. | King Ralph | 3.5/4 | 2.0/4 | |
| 6. | Ever After: A Cinderella Story | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 7. | Romeo + Juliet (1996) | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 8. | Fools Rush In | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 9. | Oklahoma! | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 10. | Living Out Loud | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 11. | Big | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 12. | Night of the Twisters | 3.5/4 | 2.3/4 | |
| 13. | Curly Sue | 3.5/4 | 2.1/4 |



