Top Action
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Pitch Black | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Gladiator (2000) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | A Knight's Tale | 1.5/4 | 2.6/4 | |
| 4. | Alexander (2004) | 3.0/4 | 1.8/4 | |
| 5. | Kingdom of Heaven | 4.0/4 | 2.7/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Pitch Black | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Gladiator (2000) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | A Knight's Tale | 1.5/4 | 2.6/4 | |
| 4. | Alexander (2004) | 3.0/4 | 1.8/4 | |
| 5. | Kingdom of Heaven | 4.0/4 | 2.7/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |