Worst All Time Movie List by Becca IMDB

Worst All Time

# Movie Title Rating Overall Add
1. Crossover 0.5/4 1.4/4
2. Super Babies: Baby Geniuses 2 0.5/4 0.9/4
3. From Justin to Kelly N/A 1.0/4
4. Are We Done Yet? 0.5/4 1.8/4
5. Santa with Muscles N/A 1.1/4
6. Chairman of the Board N/A 1.0/4
7. 3 Ninjas: High Noon at Mega Mountain N/A 1.3/4
8. In the Mix N/A 1.7/4
9. Glitter 0.5/4 1.0/4
10. The House of the Dead 0.5/4 0.9/4
11. Cool as Ice 0.5/4 1.1/4
12. Son of the Mask 0.5/4 0.9/4
13. Leonard Part 6 N/A 1.0/4
14. Simon Sez 0.5/4 1.2/4
15. Phat Girlz 0.5/4 1.5/4
16. Daddy's Little Girls N/A 2.4/4
17. Epic Movie 1.0/4 0.8/4
18. Lawnmower Man 2: Beyond Cyberspace ( Lawnmower Man 2: Jobe's War ) 0.5/4 1.5/4
19. Kazaam 0.5/4 0.9/4
20. Unaccompanied Minors 1.0/4 1.9/4
21. You Got Served N/A 1.8/4
22. Baby Geniuses 1.0/4 1.0/4
23. Ed 1.0/4 1.5/4
24. Alone in the Dark (2005) 1.0/4 1.0/4
25. The Honeymooners (2004) 1.0/4 1.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name