Worst All Time
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Glitter | N/A | 1.0/4 | |
| 2. | Showgirls | 0.5/4 | 1.6/4 | |
| 3. | The Sweetest Thing | 0.5/4 | 2.0/4 | |
| 4. | You Got Served | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 5. | Spice World | 0.5/4 | 1.3/4 | |
| 6. | Resident Evil: Apocalypse | 1.0/4 | 2.5/4 | |
| 7. | Enough (2002) | 0.5/4 | 2.0/4 | |
| 8. | Excess Baggage | 1.0/4 | 2.0/4 | |
| 9. | Super Babies: Baby Geniuses 2 | N/A | 0.9/4 | |
| 10. | Little Nicky | 1.0/4 | 1.9/4 | |
| 11. | Street Fighter (1994) | 1.0/4 | 1.7/4 | |
| 12. | The Fast and the Furious (2001) | 1.0/4 | 2.5/4 | |
| 13. | Scary Movie 2 | 1.0/4 | 1.8/4 | |
| 14. | Resident Evil (2002) | 1.0/4 | 2.7/4 | |
| 15. | I Still Know What You Did Last Summer | 1.0/4 | 1.5/4 | |
| 16. | Norbit | N/A | 1.5/4 |
Recent Comments
goodfellamike - wrote on 04/23/08 at 09:08 AM CT
Worst All Time List comment
Awesome list. It makes me want to create my own "I Never Want to See" list. You Got Served, Baby Geniuses 2 and Glitter are all ones I have thus far avoided.
Allison - wrote on 02/26/08 at 09:43 AM CT
Worst All Time List comment
Some pretty bad movies! Spiceworld is definitely bad.





