Top Drama
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | It's a Wonderful Life | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | The Green Mile | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Children of Men | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Forrest Gump | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 5. | One Flew Over the Cuckoo's Nest | 2.5/4 | 3.4/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | It's a Wonderful Life | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | The Green Mile | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Children of Men | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Forrest Gump | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 5. | One Flew Over the Cuckoo's Nest | 2.5/4 | 3.4/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |