M by Wajiha

M

# Movie Title Rating Overall Add
1. Memento 3.5/4 3.2/4
2. Mean Girls (2004) 2.5/4 2.7/4
3. The Matrix 4.0/4 3.2/4
4. The Matrix Reloaded 3.0/4 2.6/4
5. Monsters, Inc. 2.5/4 3.2/4
6. The Mummy (1999) 2.5/4 2.7/4
7. The Mummy Returns 2.5/4 2.5/4
8. Mulan (1998) 3.5/4 2.9/4
9. Man Without a Face (1993) 3.0/4 2.7/4
10. Midnight Run 3.5/4 3.0/4
11. Bleach: Memories of Nobody 2.0/4 2.9/4
12. The Mist 4.0/4 2.7/4
13. Madagascar 3.0/4 2.7/4
14. Madagascar: Escape 2 Africa 4.0/4 2.6/4
15. Monster-in-Law 2.5/4 2.2/4
16. Mean Machine 3.0/4 2.6/4
17. Mirrors (2008) N/A 2.1/4
18. Midnight Meat Train 3.0/4 2.5/4
19. Maid in Manhattan 2.5/4 2.2/4
20. Malibu's Most Wanted 0.5/4 1.8/4
21. Mars Attacks! 1.5/4 2.3/4
22. Martian Child N/A 2.5/4
23. Mercury Rising 3.0/4 2.3/4
24. Mouse Hunt 3.0/4 2.3/4
25. The Messengers (2007) 3.5/4 2.3/4
26. Mr. Woodcock 2.5/4 2.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name