A by Wajiha

A

# Movie Title Rating Overall Add
1. A.I. Artificial Intelligence 4.0/4 2.7/4
2. About a Boy 4.0/4 2.7/4
3. A Bug's Life 2.0/4 2.9/4
4. A Beautiful Mind 3.0/4 3.1/4
5. Armageddon 3.5/4 2.6/4
6. As Good as it Gets N/A 2.9/4
7. Ace Ventura: Pet Detective N/A 2.6/4
8. Anastasia (1997) 3.5/4 2.8/4
9. Antz 3.0/4 2.5/4
10. Anger Management 3.0/4 2.3/4
11. Alive (1993) 4.0/4 2.7/4
12. Anchorman: The Legend of Ron Burgundy 2.0/4 2.8/4
13. Antonia and Jane N/A 1.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name