Best of Van Damme by Ikkinbot

Best of Van Damme

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Quest (1996) 3.5/4 1.9/4
2. Bloodsport 4.0/4 2.7/4
3. Cyborg 4.0/4 2.3/4
4. Universal Soldier 4.0/4 2.1/4
5. Sudden Death 3.0/4 2.2/4
6. Death Warrant 3.0/4 2.4/4
7. Kickboxer 3.0/4 2.5/4
8. Timecop 2.0/4 2.2/4
9. Double Impact 3.0/4 2.0/4
10. Lionheart 3.0/4 2.0/4
11. JCVD 3.0/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name