Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 27 Dresses | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 2. | The Wedding Planner (2001) | 3.0/4 | 2.0/4 | |
| 3. | High School Musical | 3.0/4 | 2.0/4 | |
| 4. | Sorority Boys | 3.0/4 | 1.8/4 | |
| 5. | Legally Blonde | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 6. | Grease | 4.0/4 | 2.9/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 27 Dresses | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 2. | The Wedding Planner (2001) | 3.0/4 | 2.0/4 | |
| 3. | High School Musical | 3.0/4 | 2.0/4 | |
| 4. | Sorority Boys | 3.0/4 | 1.8/4 | |
| 5. | Legally Blonde | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 6. | Grease | 4.0/4 | 2.9/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |